Kredītkarte

Kredītkarte ir pēcapmaksas karte, kas juridiskām personām sniedz iespēju izmantot bezprocentu kredītu un norēķināties par degvielu un autoprecēm visās Gotika auto degvielas uzpildes stacijās Latvijas teritorijā. Ar Gotika auto kredītkarti juridiskas personas saņems individuālas atlaides degvielai un autoprecēm, saskaņā ar Gotika auto atlaižu politiku. Tiek pieņemta arī East-West Transit (preču zīme Latvijas nafta) tīklā.

* Atlaides nepiemērojas DUS ar samazināto degvielas cenu (DUS saraksts).

Juridiskai personai, kura vēlas kļūt par Gotika auto degvielas kredītkartes lietotāju un iegūt iespēju norēķināties ar pēcapmaksu, ir nepieciešams aizpildīt pieteikšanās anketu, kas atrodas šajā lapā un jānoslēdz pirkšanas-pārdošanas līgums. Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties caur e-pastu: gotikaauto@gotikaauto.lv vai zvanīt +371 676 100 25.

Līguma noslēgšanai nepieciešami sekojoši dokumenti:

  • komersanta reģistrācijas apliecība
  • komercsabiedrības paraksttiesīgo personu saraksts
  • bankas rekvizīti
  • bilance
  • peļņas un zaudējumu aprēķins
  • lauku atbalsta dienesta (LAD) atļauja (tikai zemnieku saimniecībām).

Par Gotika Auto

Gotika auto ir uzņēmums ar 100% vietējo kapitālu, kas nodibināts 1993. gadā. Gotika auto tiek nodarbināti vairāk nekā 150 cilvēku. Gotika auto aptver visus naftas produktu tirdzniecības virzienus: vairumtirdzniecību un mazumtirdzniecību, piedāvājot klientiem augstas kvalitātes degvielu, kas ražota Lietuvā, Somijā un Norvēģijā.

Mūsu stratēģiskie klienti ir Latvijā reģistrētie uzņēmumi, zemnieku saimniecības, sauszemes transports, ūdens transports, aviotransports, ražošanas un pārstrādes uzņēmumi, kā arī valsts kapitālsabiedrības un privātpersonas.

Uzzināt vairāk