Kredītkarte

Kredītkarte ir pēcapmaksas karte, kas juridiskām personām sniedz iespēju izmantot bezprocentu kredītu un norēķināties par degvielu un autoprecēm visās Gotika auto degvielas uzpildes stacijās Latvijas teritorijā. Ar Gotika auto kredītkarti juridiskas personas saņems individuālas atlaides degvielai un autoprecēm, saskaņā ar Gotika auto atlaižu politiku. Tiek pieņemta arī East-West Transit (preču zīme Latvijas nafta) tīklā.

Juridiskai personai, kura vēlas kļūt par Gotika auto degvielas kredītkartes lietotāju un iegūt iespēju norēķināties ar pēcapmaksu, ir nepieciešams aizpildīt pieteikšanās anketu, nosūtot to uz e-pasta adresi gotikaauto@gotikaauto.lv vai pa faksu +371 676 100 25 un jānoslēdz pirkšanas-pārdošanas līgums.

Līguma noslēgšanai nepieciešami sekojoši dokumenti:

  • komersanta reģistrācijas apliecība
  • komercsabiedrības paraksttiesīgo personu saraksts
  • bankas rekvizīti
  • bilance
  • peļņas un zaudējumu aprēķins
  • lauku atbalsta dienesta (LAD) atļauja (tikai zemnieku saimniecības).

Par Gotika Auto

Gotika auto ir uzņēmums ar 100% vietējo kapitālu kas nodibināts 1993. gadā. Gotika auto nodarbināti vairāk nekā 150 cilvēku. Gotika auto aptver visus naftas produktu tirdzniecības virzienus: vairumtirdzniecību un mazumtirdzniecību, piedāvājot klientiem augstas kvalitātes Lietuvā, Somijā un Norvēģijā ražotu degvielu.

Mūsu stratēģiskie klienti ir Latvijā reģistrētie uzņēmumi: zemnieku saimniecības, sauszemes transports, ūdens transports, aviotransports, ražošanas un pārstrādes uzņēmumi, kā arī sabiedrības ar valsts kapitāla daļu un privātpersonas.

Uzzināt vairāk