PAR MUMS

Uzņēmums "Gotika auto" reģistrēts 1993. gadā, kā sabiedrība ar ierobežotu atbildību. SIA "Gotika auto" ir uzņēmums ar 100% vietējo kapitālu. 2015. gadā  uzņēmuma apgrozījums pārsniedza vairāk kā 15 miljonus eiro. SIA "Gotika auto" un ar to saistītajos uzņēmumos nodarbināti  vairāk nekā 200 cilvēku un tā pieredze degvielas tirdzniecības nozarē pārsniedz jau 23 gadus.

SIA "Gotika auto" stratēģiskie klienti ir Latvijā reģistrētie uzņēmumi: zemnieku saimniecības, sauszemes transports, ūdens transports, aviotransports, ražošanas un pārstrādes uzņēmumi, kā arī sabiedrības ar valsts kapitāla daļu.

SIA "Gotika auto" kopā ar SIA "Stars oil"  veido  uzņēmumu grupu, kura aptver visus naftas produktu tirdzniecības virzienus : vairumtirdzniecība un mazumtirdzniecība.

Vairumtirdzniecība ir prioritārais grupas darbības virziens, kurš piedāvā klientiem dažādus augstas kvalitātes naftas produktu veidus: dīzeļdegviela, kuģu degviela, marķētā degviela, kā arī lauksaimniecības degviela, benzīns, mazuts, tehniskās eļļas, aviācijas degviela, kā arī citus naftas produktu veidus. Galvenie klienti ir DUS tīkli (t.sk. SIA "Gotika auto"  DUS tīkls), valsts uzņēmumi, privātās lidostas, kuģniecības, transporta un aviokompānijas, kā arī Baltijas valstu, Polijas un Vācijas vairumtirgotāji. No 2012 gada šajā nozarā darbu uzsāka  SIA "Gotika auto"  meitas uzņēmums SIA "Stars oil".

Mazumtirdzniecība notiek ar "Gotika auto" preču zīmi. Tīkls sastāv no 24 degvielas uzpildes stacijām, kurās tiek piedāvāta kvalitatīva degviela, kas atbilst Eiropas Savienības standartiem. Degvielas uzpildes stacijas ir izvietoti lielajos rajonu centros un uz stratēģiski svarīgiem ceļiem. Latvijas galvaspilsētā, Rīgā, atrodas 6 degvielas uzpildes stacijas. Stacijās tiek piedāvāta degviela, gāze, pārtikas grupa, sadzīves preces, auto preces un autoķīmija.

1.287 EUR

1.207 EUR
Viszemākā cena vienā no DUS tīklā

DUS „PLATENE”,

Tārgales pagasts, Ventspils novads